Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Šī ir SIA "GatavaDāvana" sīkdatņu politika, kas pieejama gatavadavana.lv.

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes kā līdzekli informācijas iegūšanai no tīmekļa servera turpmāk minētajiem mērķiem, sekojot Jūsu vietnes izmantošanai. Ja Jūs turpinat izmantot mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Ja mājaslapā sīkdatņu logā atzīmējat "Es nepiekrītu", tiks izmantotas tikai mājaslapas darbībai nepieciešamākās sīkdatnes. Sīkdatnes satur informāciju, kas tiek pārsūtīta uz Jūsu datora cietā diska. Tie palīdz mums uzlabot mājaslapu un nodrošināt labāku un personalizētāku pakalpojumu. Iegūtos datus izmanto arī Google un Facebook (Meta), kas iegūst anonīmus datus un tie netiek sasaistīti ne ar konkrētu personu, ne ar konkrētu IP adresi. Google Analytics datu drošību apliecina ISO 27001 sertifikāts un ASV un ES privātuma vairoga regulējums. Sīkāk par to var lasīt šeit: https://support.google.com/analytics/topic/2919631

Sīkdatņu dzēšana un pārtraukšana

Ja Jūs vēlaties izdzēst visas datorā jau saglabātās sīkdatnes vai pārtraukt sīkdatnes, kuras seko Jūsu darbības veidiem mājaslapā, Jūs to varat izdarīt, dzēšot esošās sīkdatnes un / vai mainot pārlūkprogrammas konfidencialitātes iestatījumus, lai bloķētu sīkdatnes (process, kā tas tiek darīts, atšķiras no pārlūka uz pārlūku).

Vairāk informācijas par to, kā to izdarīt, apmeklējot mājaslapu www.allaboutcookies.org.

Ja rodas kādi papildus jautājumi par gatavadavana.lv sīkdatņu lietošanu, rakstiet mums uz e-pastu info@gatavadavana.lv.