Preču tirdzniecība veikalā ir pārtraukta! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Aktivitātes, ar kurām nodarboties COVID-19 izplatības laikā

Aktivitātes, ar kurām nodarboties COVID-19 izplatības laikā

 

Sveiki, esiet sveicināti gatavadavana.lv blogā :)

Pēdējā laika notikumi pasaulē ir spēcīgi ietekmējuši mūsu ikdienas, un, zinot to, ka pašlaik mums visiem ir noteikti ierobežojumi mūsu veselības saudzēšanas labā un daudzas no iemīļotajām aktivitātēm un nodarbēm neesam spējīgi veikt, tāpat ir iespējams rast radošus un interesantus veidus kā pavadīt savu brīvo laiku. Šajā rakstā jums būs iespēja iepazīties ar mūsu ieteikumiem.

 

1. Izšķiro savu drēbju skapi!

Varam garantēt, ka atradīsiet sen neredzētus un nevalkātus apģērba gabalus, kurus komplektējot būsiet spējīgs izveidot vēl neredzētu apģērbu kombināciju. Uzlaikojiet arī savus mīļākos tērpus un atrodiet favorītu, ar kuru variet padalīties tādos sociālajos tīklos kā facebook, instagram u.c. Ja jūtat, ka jūsu tērpam pietrūkst īpašās ''odziņas'', neuztraucieties, jo to noteikti iespējams pievienot ar kādiem no mūsu veikalā piedāvātajiem aksesuāriem. Aksesuārus savam tērpam meklējiet šeit.

2. Pavadi laiku virtuvē lietderīgi!

Šis ieteikums veltīts cilvēkiem, kas negatavo bieži vai arī mīl gatavot, taču vienmēr baidījušies eksperimentēt ar jaunām receptēm un idejām. Kāpēc, lai nepalutinātu sevi un savus mīļos ar ko garšīgu un pašgatavotu? Ozolkoka dēlīti ar latvju rakstiem, kurš izcili noder ēdiena pagatavošanai meklējiet šeit.

3. Atpūties!

Tagad, kad visi atrodamies mājās, beidzot varam atvēlēt mazliet vairāk laika pašiem sev. Izgulieties, palasiet kādu labu grāmatu vai noskatieties kādu jaunu filmu. Iesakām izmēģināt arī meditāciju, un dušas vietā varbūt atpūsties karstā vannā. Lai padarītu vannošanos interesantāku, vannas sāli meklējiet šeit, bet komplektus vannošanās priekiem - šeit.

4. Uzspēlē kādu galda spēli!

Kad bija pēdējā reize, kad ģimenes lokā uzspēlējāt kādu spēli? Šis ir īstais laiks, lai satuvinātos ar saviem ģimenes locekļiem un attīstītu savas domāšanas prasmes. Ja mājās pieejamās spēles jau apnikušas, neuztraucieties! Apskatiet mūsu galdaspēļu piedāvājumu! Vienu no manām favorītspēlēm - koka domino spēli ar Latvju zīmēm meklējiet šeit.

5. Turpini sazināties!

Sazvanieties ar saviem draugiem un vecvecākiem videozvanos. Apspriediet jaunākos notikumus (arī sēžot mājās dzīvē daudz kas var mainīties) un pamēģiniet uzspēlēt kādu interesantu spēli vai arī uzdziedāt karaoki. Garantēju, ka uzlabosies garastāvoklis gan jums, gan arī mīļajiem cilvēkiem, kurus diemžēl nevaram satikt šajā laika posmā.

6. "Sērfo" internetā!

Izmantojiet brīvo laiku lietderīgi internetā sameklējot kādu jums saistošu un interesantu kursu, kurā varat apgūt kādu jaunu valodu vai iegūt citas prasmes. Vai  arī pasūtiet kādus interesantus un interjeru papildinošus produktus gan no ārzemju ražotāju, gan arī mūsu pašmāju ražotāju internetveikalos pieejamajām precēm. Sapņu ķērāji burvīgi iederas jebkurā telpā. GatavaDāvana.lv piedāvātos sapņu ķērājus meklējiet šeit.

7. Seko līdz aktualitātēm mūzikas pasaulē!

Daudzi populāri mūzikas izpildītāji kā, piemēram, Pink, John Legend u.c. veic tiešraides sociālajos tīklos, kuros viņi izpilda savas dziesmas.Mākslinieki cenšas iedvesmot savus fanus saglabāt pozitīvu noskaņu un būt piesardzīgiem. Kas gan var būt labāks kā klausīties koncertu pašiem savās mājās?

8. Sporto!

Internetā pieejamas daudzas mājaslapas un videoklipi ar dažādiem sporta vingrinājumiem, kurus varam pildīt jebkurā vietā un laikā. Kāpēc gan neizmantot šo iespēju uzturēt sevi labā formā? Fiziskās aktivitātes ir labs un veselīgs veids kā izmantot savu enerģiju un pastiprināt imunitāti.

 9. Kal nākotnes plānus!

Tagad beidzot ir laiks izplānot to ceļojumu, uz kuru vēlējāties aizbraukt. Meklējiet interesantas vietas, kuras vēlaties apskatīt un izplānojiet ideālo maršrutu. Laicīga plānošana ir viena no veiksmes atslēgām, tāpēc ko jūs vēl gaidāt? Sāciet tagad!

10. Izpaudies!

Izmantojiet šo laiku, lai attīstu savu kreatīvo domāšanu. Izmēģiniet savas spējas rakstīšanā, mākslā vai arī rokdarbos un radiet ko tādu, kas sagādās prieku gan jums, gan arī apkārtējiem. Ja jums ir vēlme varat padalīties ar saviem darbiem sociālajos tīklos un saņemt atsauksmes no citiem. Pozitīvie komentāri noteikti jūs iedvesmos, un kritika būs noderīga sastāvdaļa jūsu pašizaugsmei. Apskatiet piezīmu bloku jūsu ideju pierakstīšanai šeit.

Vēlamies atgādināt, ka visi produkti, kuri ir gatavadavana.lv piedāvājumā ir pašmāju ražojumi, un tos pērkot, jūs atbalstīsiet Latvijas ražotājus, kā arī gribam jums vēlēt labu veselību un izturību šajā laikā. Palieciet mājās un mazgājiet rokas! Interesantas formas un paskata ziepes varat atrast šeit.

 

Rakstīja Laura Brenča, instagram - @lbrenca

Atstāt komentāru

Informējam - komentāram ir jābūt apstiprinātam, pirms tas ir publicēts